serwis samochodowy

Serwis Toyota dla samochodów wszystkich marek

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Toyoty, ale świadczymy kompleksowe usługi diagnostyczno-serwisowe obsługując samochody wszystkich marek. Potrafimy właściwie ocenić przyczyny awarii i podjąć się najtrudniejszych napraw w praktycznie każdym pojeździe. Na nasz park serwisowy składa się:
• trzynaście stanowisk roboczych,
• dwanaście podnośników,
• dwie myjnie,
• certyfikowana stacja diagnostyczna.

Wyjątkowe rozwiązania dla samochodów LCV

Jako jedyny serwis w regionie posiadamy bramę wjazdową o wysokości 3,5 metra, umożliwiającą obsługę samochodów LCV do 3,5 tony z indywidualnie rozbudowanym nadwoziem. Dysponujemy również specjalnym podnośnikiem, który pozwala na diagnostykę i serwis tych pojazdów bez konieczności ich rozładowywania. Wykonujemy wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów wszystkich marek.

Doświadczenie i profesjonalna obsługa serwisu

Serwis rozpoczął działalność jeszcze pod koniec lat dziewięćdziesiątych, nieprzerwanie świadcząc usługi przez kolejne ćwierć wieku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie szybkiej i trafnej diagnozy. Naprawy przeprowadzamy z najwyższą starannością, nie przechodząc obojętnie obok wykrytych przy okazji niespodziewanych usterek. Nieustannie polepszamy nasze zaplecze technologiczne korzystając z najnowszych rozwiązań w branży mechaniki pojazdowej.

Nieustanny rozwój i podążanie za najnowszymi trendami

Przemysł motoryzacyjny to prężnie rozwijający się sektor gospodarki. Żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, musimy stale poszerzać nasze kwalifikacje ucząc się nowych rzeczy. Aby wypracowana przez lata renoma nie straciła na wartości, nasi pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach organizowanych przez TOYOTA MOTOR POLAND. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ciągły rozwój technologiczny i poszerzanie wiedzy i kompetencji naszego personelu. Dzięki fachowemu podejściu do pracy zaufało nam już tysiące kierowców.

Dbamy o sprawną komunikację i stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów

Jesteśmy świadomi, że na jakość serwisu wpływa również sprawna obsługa Klienta, dlatego dbamy o właściwą komunikację i informujemy na bieżąco o postępach prowadzonych przeglądów i napraw. Szanujemy czas naszych Klientów, działamy więc terminowo i elastycznie dopasowujemy się do ich grafiku. Jesteśmy dumni, że co roku kolejni kierowcy decydują się na powierzenie nam swoich samochodów, a po sprawdzeniu jakości naszej obsługi, polecają nas innym. Aby sprostać tak dużemu zapotrzebowaniu, obejmujemy obsługą cały region pozyskując stałych Klientów z terenów Zabrza, Gliwic, czy Rudy Śląskiej.