Nie czekaj w kolejkach, już dziś wymień opony!

Zadbaj teraz o swoje auto przed zimą i skorzystaj z promocji na szybki przegląd.

Cena przeglądu przy wymianie opon*

Umów się

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem Toyoty, ale diagnozujemy i kompleksowo naprawiamy samochody wszystkich marek.

1
Wymiana
opon

*Przegląd przed zimą wykonujemy przy jednoczesnej zmianie ogumienia na zimowe (usługa dodatkowo płatna). To podstawa w przygotowaniu auta do zimowego sezonu. Dobre zimówki to krótsza droga hamowania i mniejsze ryzyko poślizgu na zalodzonej powierzchni oraz lepsza przyczepność w kopnym śniegu.

2
Sprawdzenie
płynów

Uzupełnienie zimowego płynu w chłodnicy czy w spryskiwaczach wydaje się sprawą oczywistą, jednak nie wszyscy o tym pamiętają. Tylko płyny o odpowiednich parametrach pozwolą na właściwe funkcjonowanie pojazdu w temperaturze poniżej zera.

3
Kontrola
akumulatora

Chyba każdemu zdarzyła się kiedyś niemiła niespodzianka, kiedy po mroźnej nocy pojazd odmówił zapłonu. Test napięcia w akumulatorze pozwoli ocenić jego dalszą żywotność i podatność na niskie temperatury. Doładowanie, a w skrajnych przypadkach wymiana uratuje niejeden poranek.

Zadbaj o swój samochód już teraz i z wyprzedzeniem zleć nam kontrolę oraz potrzebne wymiany.

Nie czekaj na pierwszy śnieg. Zaoszczędzisz czas, przyjeżdżając do nas zanim zaczną się kolejki.

Umów się
4
Przegląd zawieszenia i hamulców

Stan zawieszenia ma bezpośrednie przełożenie na długość drogi hamowania, a dobre hamulce to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Oba te układy powinny być sprawne przez okrągły rok, ale szczególnie w zimie, na oblodzonej nawierzchni, nie mają prawa zawieźć kierowcy.

5
Ocena stanu wycieraczek

Oprócz zimowego płynu do spryskiwaczy, nowe pióra wycieraczek to gwarancja bezpiecznej widoczności w czasie intensywnych opadów deszczu i śniegu. Wycieraczki muszą uporać się z przyklejonymi do przedniej szyby spadającymi liśćmi, dobrze zbierać wodę, a w zimie zgarniać ciężki śnieg.

6
Kontrola stanu oświetlenia

Coraz krótsze dni i jesienna szaruga powodują, że w pełni sprawne oświetlenie jest konieczne do bezpiecznej jazdy. Kontrola instalacji i stanu żarówek pozwoli zadbać o działanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, a także rzadziej używanych w sezonie letnim lamp przeciwmgielnych.

Te kilka serwisowych kroków pozwoli nam ocenić stan samochodu przed zimowym sezonem. Jednak dodatkowo zalecamy wykonanie ogólnego przeglądy stanu technicznego, aby maksymalnie ograniczyć ryzykowne i niepożądane zdarzenia na białej jezdni.