Samochody LCV wykorzystywane codziennie do ciężkiej pracy, muszą być sprawne. To pojazdy, które są na wyposażeniu wielu firm, intensywnie eksploatowane, wymagają odpowiedniego serwisu. Często brak pojazdu oznacza przestoje, dlatego o LCV-ki trzeba dbać. Oferujemy kompleksowy serwis aut dostawczych wszystkich marek. Nasi mechanicy działają bardzo szybko i sprawnie. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia, które sprawiają, że serwis i naprawa trwają najkrócej, jak się da.

serwis samochodowy

Serwis aut dostawczych

Intensywne, codzienne użytkowanie sprawia, że samochody LCV szybko się zużywają. Takie pojazdy wymagają regularnego przeglądu i serwisu, aby były zawsze na chodzie i nie stopowały pracy. W naszym salonie wykonujemy przeglądy techniczne, sezonowe, sprawdzamy auta wszystkich marek. Posiadamy wysoką bramę, która pozwala na wjazd pojazdów z nadbudową. Zdarzają się także sytuacje, że kończy się przegląd albo pojawia usterka, a nie ma gdzie zostawić ładunku. Dla nas to nie problem. Jesteśmy w stanie obsłużyć samochody dostawcze bez wyładunku. Oferujemy kompleksowy serwis aut dostawczych. Zajmujemy się każdym pojazdem od Toyoty PROACE, poprzez Fiata Ducato, Doblo, Ople Kombo, Vivaro itp. Samochody LCV nie mają dla nas tajemnic.

Wykonujemy m.in.

  • diagnostykę komputerową,
  • przeglądy,
  • serwis układu kierowniczego, obejmujący m.in. geometrię zawieszenia i układu, wymianę drążków,
  • serwis układu paliwowego, na który składa się m.in. odpowietrzanie, wymiana filtrów,
  • serwis układu hamulcowego, w ramach którego możemy zmienić tarcze, klocki, przewody, szczęki oraz płyn,
  • serwis klimatyzacji – nabijanie, ozonowanie, sprawdzanie szczelności.

Wymieniamy także wszelkie płyny, filtry, opony, koła. Doradzamy i dbamy o każdy pojazd indywidualnie.

Naprawa samochodów dostawczych

Wiemy, że nawet mała usterka w aucie LCV często oznacza utratę narzędzia pracy. Wiąże się to z przestojami i dodatkowymi kosztami. W naszym serwisie nie chcemy pozbawiać Cię pojazdu nawet na krótką chwilę, dlatego oferujemy auto zastępcze. Naprawiamy samochody dostawcze wszystkich marek. W naszym serwisie pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu są w stanie naprawić niemal każdą awarię. Nasi mechanicy znają się na swojej pracy, dlatego możesz im zaufać i mieć pewność, że nie narażą Cię na niepotrzebne koszty. Z przyjemnością zajmiemy się naprawą lub regeneracją każdego układu i części w Twoim samochodzie. Nasz serwis samochodów dostawczych bazuje na atestowanych częściach, dedykowanych konkretnym modelom.

mechanicy samochodowi